Вебінар у рамках Тижня відкритої освіти

7 березня 2024 р. з 11:30 до 13:00 (платформа ZOOM) відбудеться вебінар №3 “ПЕРЕВАГИ ВІДКРИТИХ ОСВІТНІХ РЕСУРСІВ: ЗАРУБІЖНИЙ ДОСВІД ТА ФОРМУВАННЯ УКРАЇНСЬКИХ СТРАТЕГІЙ. ІНКЛЮЗІЯ” (до Тижня відкритої освіти)
Захід для викладачів, науковців, аспірантів та бібліотекарів.

Реєстрація обов’язкова (дедлайн : 6-го березня 2024 до 18:00)
Реєстраційна анкета : https://forms.gle/3aEAaiz1kZCkBy876

Ключові спікери вебінару – Nikki Andersen, University of Southern Queensland (Australia), та Ірина Голуб, Український державний університет науки і технологій (УДУНТ, Україна).

* Nikki Andersen – переможниця та володарка нагороди в номінації «DIVERSITY, EQUITY & INCLUSION» (Розмаїття, рівність та інклюзія) в Open Education Global 2023, особа з інвалідністю.
Авторка відкритого навчального посібника «Enhancing Inclusion, Diversity, Equity and Accessibility (IDEA) in Open Educational Resources (OER)» = «Посилення інклюзії, різноманітності, рівності та доступності (IDEA) у відкритих освітніх ресурсах (OER)».

Ірина Голуб – директорка Регіонального центру вищої освіти осіб з інвалідністю УДУНТ, кандидатка технічних наук, доцентка.
Модератор: Тетяна Колесникова, с.н.с., канд. наук із соціальних комунікацій, Голова Секції університетських бібліотек УБА, директорка наукової бібліотеки Українського державного університету науки і технологій
Організатори:

• Український державний університет науки і технологій,
  • Секція університетських бібліотек Української бібліотечної асоціації