Освітньо-професійна програма “Фінанси і кредит”

Освітня програма «ФІНАНСИ І КРЕДИТ»,

спеціальність 072 “Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок”

Освітня програма «ФІНАНСИ І КРЕДИТ» – поєднання класичної фінансової освіти з інноваційними знаннями у сфері фінансів.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ БУКЛЕТ
Освітньо-професійна програма “Фінанси і кредит” (українською і англійською мовами)

Ця програма спрямована на підготовку фінансистів найбільш широкої кваліфікації, компетентних в теорії і методах фінансової роботи, процесах формування та використання фінансових ресурсів в усіх сферах економіки (фінансовій, бюджетній, виробничій, інвестиційній, ІТ, консалтинговій, аудиторській, торгівельній, фіскальній, правоохоронній, сфері державного управління тощо), здатних створити власний бізнес та ефективно управляти ним.

УВАГА!!!

В рамках ОП «Фінанси і кредит» відкривається нова спеціалізація «ФІНАНСОВІ РОЗСЛІДУВАННЯ»

ПРАКТИЧНА ПІДГОТОВКА займає 10 % від загальної кількості навчальних годин і проходить:

у міжнародних корпораціях

ПРАТ АБІНБЕВ ЕФЕС УКРАЇНА

ПРАТ «ФІЛІП МОРРІС УКРАЇНА»

ТОВ «ФАЙНЛАЙН ГЛОБАЛ УКРАИНА»,

на вітчизняних підприємствах та організаціях:

АТ «НОВИЙ СТИЛЬ»

ПАТ «ІБК «АВАНТАЖ»

ТОВ «БУДМЕН»

ДНВП «ОБ’ЄДНАННЯ КОМУНАР»

ТОВ «АУДИТОРСЬКА ФІРМА «РЕВІЗОР»

ПАТ «ТРЕСТ «ЖИТЛОБУД-1»

ТОВ «ЖИТЛОБУД-2»

ПАТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ», та ін..

в фінансових установах:

АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

АТ “УКРСИББАНК”

АТ “ПУМБ” та ін.

органах державного управління:

Державна аудиторська служба України,

Фінансові департаменти місцевих органів влади,

Державна податкова служба України

Для студентів на ОП «ФІНАНСИ І КРЕДИТ» можливе навчання на основі дуальної освіти, коли теоретичний матеріал опановується в університеті, а практичне навчання проходить на місці роботи.

Посади, на яких може працювати фахівець з Фінансів і кредиту

• Менеджер з фінансових питань; фінансист; спеціаліст з бюджетування; спеціаліст з аналізу фінансово-господарської діяльності (ПРОМИСЛОВІ, БУДІВЕЛЬНІ, АГРАРНІ ПІДПРИЄМСТВА, ТОРГІВЕЛЬНІ ТА СТРАХОВІ КОМПАНІЇ; ФІНАНСОВІ УСТАНОВИ, ОРГАНИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ).
  • Фахівець з корпоративного управління; фахівець з фінансового аналізу; фінансовий аналітик; економіст-експерт; консультант з фінансово-економічних питань; фінансовий консультант з питань обліку та оподаткування; аналітик / консультант з питань фінансової безпеки (ФІНАНСОВИЙ ДЕПАРТАМЕНТ, ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНИЙ ВІДДІЛ).
  • Аудитор (після сертифікації) (АУДИТОРСЬКІ КОМПАНІЇ).
  • Спеціаліст / фахівець;  спеціаліст з податків і зборів; фінансовий консультант з питань обліку та оподаткування (ОРГАНИ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ ТА ДЕРЖАВНОЇ ФІСКАЛЬНОЇ СЛУЖБ).
  • Фінансовий фахівець  в контролюючих органах (ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА).
  • в менеджером з управління ІТ-проектами, бізнес-аналітиками ІТ-компанії),
  • , фінансовими менеджерами, фахівцями з цифрової фінансової безпеки, краудфандингу (в ФІНТЕХ- та ІНШУРТЕХ-компаніях які поєднують фінансові та цифрові технології, оперуючі фінансовими потоками в хмарному середовищі)
Навчання відбувається українською мовою та англійською (за формуванням групи бажаючих) з можливістю участі в програмах з академічної мобільності в провідних університетах Європи,

25 % навчальних дисциплін обираються безпосередньо студентом, виходячи з його кар’єрних інтересів

Вступ на основі повної загальної середньої освіти

ПРЕДМЕТИ НМТ

• 1. Українська мова (ваговий коефіцієнт 0,35)
  • 2. Математика (ваговий коефіцієнт 0,4)
  • 3. Історія України або іноземна мова (ваговий коефіцієнт 0,25)
    або фізика, або хімія, або біологія (ваговий коефіцієнт 0,2)

За результатами ЗНО 2020, 2021 рр.

• 1. Українська мова і література* (ваговий коефіцієнт 0,3)
  • 2. Математика (ваговий коефіцієнт 0,3)
  • 3. Історія України, або іноземна мова або фізика, або хімія, або біологія, або географія (ваговий коефіцієнт 0,3)
    * Замість результатів з української мови і літератури можуть використовуватися результати з української мови

Вступ за освітнім ступенем бакалавра на основі ОКР молодшого спеціаліста, ОПС фахового молодшого бакалавра та ОС молодшого бакалавра
(тільки денна форма здобуття освіти)

Прохідний бал на бюджет у минулих роках:

Прохідний бал2019202020212022
Фінанси і кредит177,8183,4193,6184,84

мінімальний конкурсний бал на бюджет – 130

УМОВИ  ВСТУПУ НА КОНТРАКТ АНАЛОГІЧНІ

мінімальний конкурсний бал на контракт – 100

Вартість контракту (2023/2024 навч. рік)
денна форма – 2600 грн./міс.
заочна форма – 1800 грн./міс.

На ваші питання дадуть відповіді:
050 652 05 95 Малишко Євгенія Олегівна