2020/2021

Участь студентів кафедри фінансів у конкурсах студентських наукових робіт в 2020 – 21 н. р.

НапрямПодано робітПереможці
«Фінанси і кредит»121 місце Поляшова А.О. з роботою на тему «Аналіз та оптимізація грошових потоків підприємства»
(науковий керівник – к.е.н., доц. Берест М.М.)

2 місцеЗахарова Ю.С. з роботою на тему «Управління фінансовими результатами підприємств»
(науковий керівник – д.е.н., проф. Журавльова І.В.)

3 місцеЧумак Т.В. з роботою на тему «Моделювання бізнес-процесів управління фінансовим потенціалом підприємств галузі сільського господарства»
(науковий керівник – к.е.н., доцент Лелюк С.В.)
«Фінансова безпека»41 місцеВасиленко М.К. з роботою на тему «Діагностика кризових явищ та запобігання банкрутства підприємства»
(науковий керівник – к.е.н., доц. Берест М.М.)

2 місце Водолажченко М.В.  з роботою на тему «Аналіз та розробка напрямів підвищення ліквідності та платоспроможності підприємства»
(науковий керівник – к.е.н., доц. Берест М.М.)

3 місце – Нікітіна Ю.В. з роботою на тему «Забезпечення фінансової безпеки підприємства»
(науковий керівник – к.е.н., доцент Алексєєнко І.І.)

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей

НапрямПереможці
«Фінанси і кредит»диплом 1 ступеню  Захарова Ю., 1м, фінансовий факультет, ОП «Фінанси і кредит»,
науковий керівник д.е.н., проф. Журавльова І.В.

диплом 2 ступеню Поляшова А., фінансовий факультет, ОП «Фінанси і кредит», науковий керівник к.е.н., доц. Берест М.М.

VІІІ Міжнародний конкурс студентських наукових робіт
“Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку”

1 тур
(подано робіт)
2 тур
(переможці)
подано 1 роботудиплом 1 ступеню Василенко М. з роботою на тему «Оцінка факторів формування попиту на кредитні ресурси в економіці», 1м, фінансовий факультет, ОП «ІТ-фінанси»,
науковий керівник к.е.н., доц. Берест М.М.

Регіональний конкурс студентських робіт

1 тур
(подано робіт)
2 тур
(переможці)
11диплом 1 ступенюПіліпей В., 4 курс, фінансовий факультет, ОП «Фінанси і кредит», науковий керівник д.е.н., проф. Журавльова І.В.

диплом 2 ступенюЛунський А., 1м., фінансовий факультет, ОП «Фінанси і кредит»,науковий керівник к.е.н., доцент Лелюк С.В.

диплом 2 ступенюІванова А., 1м, фінансовий факультет, ОП «Фінанси і кредит», науковий керівник к.е.н., доц. Алексєєнко І.І.

диплом 3 ступенюСкосирєва М., 4 курс, фінансовий факультет, науковий керівник д.е.н., проф. Журавльова І.В.,
диплом 3 ступенюВандишева Х., 4 курс, фінансовий факультет, науковий керівник д.е.н., проф. Журавльова І.В.