Результати І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

25 грудня 2015 р. відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за спеціальностями «Гроші, фінанси і кредит» та «Банківська справа».

За результатами відкритого слухання наукових робіт студентів конкурсною комісією у складі: голова комісії – завідувач кафедри управління фінансовими послугами, д.е.н., проф. Внукова Н. М.; члени комісії – завідувач кафедри фінансів, к.е.н., проф. Журавльова І. В., завідувач кафедри банківської справи, д.е.н., проф. Колодізєв О. М., доцент кафедри оподаткування, к.е.н., доц. Найденко О. Є. було визначено переможців.

Кафедра фінансів вітає з високими досягненнями на науковій ниві студентів 1 року магістратури:

у конкурсі за спеціальністю «Гроші, фінанси і кредит»:

Гавленко Лесю (1 місце, науковий керівник доц. Берест М.М.);

Савченко Марію (2 місце, науковий керівник доц. Агапова М.Ю.);

Левченко Дар’ю (3 місце, науковий керівник доц. Кузенко Т.Б.);

Шелест Ірину (3 місце, науковий керівник доц. Сабліна Н.В.);

у конкурсі за спеціальністю «Банківська справа»:

Дубосар Олену (3 місце, науковий керівник проф. Проноза П. В.);

Трояченка Максима (3 місце, науковий керівник проф. Журавльова І.В.).

Бажаємо Вам подальших успіхів та наукових звершень!