Результати проведення І туру всеукраїнських студентських олімпіад

В грудні 2017 р. кафедрою фінансів було проведено І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Фінансовий менеджмент». Запропоновані студентам завдання включали 7 практико-орієнтованих задач різних рівнів складності, що охоплюють всі основні теми навчальної дисципліни.

У ньому приймали участь 18 студентів 1 року магістратури спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування». Переможцями стали:

1 місце – Сабліна А. (92 бали);

2 місце – Осадча С., Фурсова А. (85 балів);

3 місце – Копоть А., Літвінова А. (80 балів).

Також було проведено І тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси», в якому приймали участь студенти бакалавріату спеціальності 6.030508 «Фінанси та кредит» та магістратури спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування». Студентам були запропоновані теоретичні і практичні завдання з таких навчальних дисциплін, як: «Фінанси», «Фінанси підприємств», «Податкова система», «Бюджетна система», «Гроші і кредит». В олімпіаді прийняло участь 20 студентів, переможцями стали:

1 місце – Шнурко К. (90 бал);

2 місце – Завдов’єв М. (85 балів).

У І турі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Державні фінанси» приймали участь студенти 3 та 4 року навчання за освітнім ступенем «бакалавр». Студентам були запропоновані теоретичні і практичні завдання з таких розділів навчальної дисципліни, як: «Бюджетна система», «Бюджетний менеджмент», «Соціальне страхування», «Казначейська справа», «Місцеві фінанси». Серед 15 студентів, що прийняли участь в олімпіаді, перемогу вибороли:

1 місце – Гєнчева В. (91 бал);

2 місце – Опаріна О. (85 балів).

Вітаємо переможців та бажаємо подальших наукових звершень!