ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади «Фінанси і кредит» (спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування») та з дисципліни «Державні фінанси»

Згідно із наказом МОН України № 1572 від 6.12.2017 р. 17–20 квітня 2018 р. у ХНЕУ ім. Семена Кузнеця буде проведено другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Фінанси і кредит» (спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування»), а також олімпіади з дисципліни «Державні фінанси».
 На ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади запрошуються по 2 переможці І етапу олімпіади у вищих навчальних закладах, які матимуть можливість прийняти участь у двох олімпіадах одночасно.
 Для участі у ІІ етапі Олімпіад необхідно до 1 березня 2018 р. надіслати анкети переможців І етапу за наведеним зразком (за кожною олімпіадою окремо).

Положення про проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Державні фінанси» за посиланням:

Положення про проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з «Фінансів і кредиту» за посиланням:

Детальна інформація щодо проведення ІІ туру Всеукраїнських студентських олімпіад «Фінанси і кредит» та з дисципліни «Державні фінанси» за посиланням:

Інформаційний лист олімпіади за посиланням:

Анкета для участі у ІІ етапі олімпіади:

Електронна форма для реєстрації учасників олімпіади за посиланням:

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Державні фінанси» серед студентів вищих навчальних закладів у 2017-2018 навчальному році

Metod-rek-Derzhfin
МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит» серед студентів вищих навчальних закладів у 2017-2018 навчальному році

Metod-rekom-FiK